Hakkımızda

3S Bilgisayar uzun yıllardır alanında uzman kadrosu ile Bilgi Güvenliği ve Danışmanlığı, Sistem ve Network Güvenliği, Mail Güvenliği, Web Güvenliği, DNS Koruması, Veri Sızıntısı Önleme Çözümleri, Güvenlik Duvarı, Doküman Yedekleme, Bilgisayar Donanımları vb. üzerine faaliyet gösteren, bu alanlarda tüm müşterilerine, yerinde ve uzaktan güvenli erişim metoduyla hizmet veren bir teknoloji firmasıdır.
Modern çağın yönünü belirleyen, teknolojinin en önemli ayağı olan Bilişim sektöründe faaliyet gösteren 3S Bilgisayar; Yazılım ve Bilgisayar Hizmeti konularında müşterilerine “akılcı” fikirler sunmaktadır. Bilgisayar ve çevre birimlerinin bakımı konusunda geniş içerikli, hızlı ve “güvenilir” hizmetler geliştirerek, müşteri ağını her geçen gün biraz daha genişleten 3S Bilgisayar; “Bilgisayar Bakım Anlaşması, Server ve Firewall Kurulumu, Network Kurulumu, Bilgisayar Parça Satışı, Profesyonel Veri Kurtarma, Notebook Tamiri ve Satışı, Web Tasarımı ve Web Yazılımı, Hosting ve Domain Hizmetleri” konularında faaliyet göstermektedir.

Bilişim Alanında iddialı olan firmamız, modern teknolojinin olduğu her yerde uzmanlığı ve deneyimi ile çözüm sağlamaktadır. Bilgisayar satış konusunda da müşteri talebini karşılayan firmamız, ekonomik, güvenilir ve kaliteli hizmeti benimseyerek, parça donanım satışını da büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Anti-virüs programları ve kurumsal işletmeler için yazılım desteği de sunan 3S Bilgisayar, işletim sistemlerinin bakımını da büyük bir hızla ve “memnuniyet garantili” olarak yapmaktadır. Kurumsallaşma yolunda ilerleyen tüm ticari işletmeler için kritik derecede önemli olan ‘’veri kurtarma” konusunda da profesyonel hizmetler geliştiren firmamız, veri kurtarma işlemlerini büyük bir hızla ve gizlilik politikası gereği 3. şahısların erişimine imkân vermeden gerçekleştirmektedir. Bilgisayar olduğu her yerde ve ihtiyaç duyulan her konuda profesyonel, yaratıcı, işlevsel ve esnek çözümler sunarak kişisel ve kurumsal alanda güvenilir hizmetler geliştiren firmamız, modern teknolojinin dâhil olduğu tüm ihtiyaçlarda tercih edilen ilk marka olmak için istikrarlı bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız sorumluluklarının bilincinde olan uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Firmanın güvenilirliği, kaliteli ve profesyonel ekip tarafından verilen hizmete bağlıdır. Yıllardır süregelen Profesyonel ekibi ile, verdiği kaliteli ve çözüm odaklı hizmet anlayışı sayesinde, müşteri portföyünü sürekli artıran dinamik yapımız bunun en güzel kanıtıdır.