Server Kurulumu Ve Satışı

Server ve Network Kurulumu

Firmamız server kurulumu konusunda yılların tecrübesi ve deneyimine sahiptir. Sürekli çalışması gereken sunucular genelde yedekli yapılarla çalışmaktadır. Sunucularda aranması gereken en önemli özellik sorunsuz çalışma ve güvenilirlik olmalıdır.

Firmamız sadece Server Kurulumu  hizmetini vermekle kalmıyor, Server kurulumu sonrası periyodik bakım hizmetine vermektedir. Bakım hizmetlerimiz ile önceden olası sorunları engellemek, sizin talebinize göre ayarların değiştirilmesi yer almaktadır.

Server VPS Çözümleri

Sunucu VPS sanal sunucu anlamına gelmektedir. Birbirinden bağımsız ancak birden fazla sanal sunucu kullanma imkânı tanımaktadır. Aynı sunucuda oldukları halde birbirinden bağımsız olarak çalışmaktadır. Detaylı bilgi için arayınız.

Sunucu VPN Çözümleri

VPN Firewall Çözümleri genelde Https erişimine izin verildiğinde şirket ağlarının bu kanaldan gelecek tehditlere karşı güvenlik bileşenlerinin kontrol edilmesini sağlamaktadır. Böylece kurumlar bu güvenlik duvarı sayesinde yerel ağlarda bulunan verileri diğer ağlardan gelebilecek saldırılara karşı koruyabilmektedir.

Server Firewall Çözümleri

Server Firewall Çözümleri, kötü amaçlı yazılımların ağ bağlantısı ve ağa bağlı kullanıcılara zarar vermesini engeller. Aksi halde büyük kayıplar yaşanabilmektedir. Elektronik ortamdaki verilerinizin kötü kişilerin eline geçmesini engelleyen güvenlik duvarı sayesinde, önemi verileriniz güvenlik altına alınmaktadır.

Server Yedekleme Çözümleri

Sunucu yedekleme çözümleri günlük, haftalık ve aylık olarak yedekleme seçenekleri ile çalışan bir yedekleme hizmetidir. Profesyonel yedekleme hizmetleri için bize ulaşın.

Sunucu Mail Çözümleri

Firmamızın verdiği sunucu mail çözümleri sayesinde yoğun e-mail trafiğini yönetebilirsiniz